W świecie małp

19:29

Mam przed sobą kolejną, pięknie wydaną książkę obserwacyjną. Wydawnictwo Nasza Księgarnia nie przestaje mnie zadziwiać i z miesiąca na miesiąc wydaje coraz piękniejsze książki kartonowe, które jak widać nie służą tylko dla maluszków.


Seria "Opowiem Ci mamo..." rewelacyjnie uczy, bawi i cieszy oko. Kolejna seria "Rok w ..." mimo w zasadzie braku treści to rewelacyjnie wspomaga rozwój dziecka.

Dziś mamy przed sobą "W świecie małp" Asi Gwist, która jest pełna kolorów i różnych gatunków małp. Czemu w ogóle zainteresowała nas ta tematyka?
Moje dziewczyny kochają zwierzęta. Małpy zajmują tutaj wyjątkowe miejsce. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Po prostu pałają dzika radością do małp i już. I ta książka jest niczym miód na ich serca. Jest pełna różnych gatunków małp, kolorów i ciekawostek dotyczących tych niesamowitych zwierząt.

Samo wydawnictwo o książce pisze:
Na świecie żyje wiele różnych gatunków małp. Pigmejki są mniejsze od banana, z kolei silne goryle są prawie wielkości człowieka. Czy wiesz, że makaki dla zabawy lepią śnieżne kule, gibony potrafią chodzić na dwóch nogach, a kapucynki bez trudu rozłupują skorupę orzecha? Jeśli chcesz dowiedzieć się innych ciekawostek o tych niezwykłych zwierzętach, poznać jak mieszkają, co jedzą i jakie są ich zwyczaje, zajrzyj koniecznie do tej książki.Jeśli chodzi o dane techniczne, to książka ta jest kartonowa i duża. Format A4 świetnie trzyma się w dziecięcych rękach. 28 pełnych kolorów i zwierzaków kart na pewno podbije nie jedno serce.
U nas ta książka jest numerem 1 od miesiąca.

You Might Also Like

6 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe