Dzień misia

20:00

25 listopada był Światowy Dzień Pluszowego Misia!!! Ja misiaki uwielbiam miłością absolutną:) W moim domu jest ze mną misio, którego moja babcia przyniosła do szpitala jak się urodziłam:) Ma już pluszaczek swoje latka ale ciągle dobrze się trzyma. "Czuminek" dziś nie wiem skąd się wzięło to imię, ale jako mała dziewczynka miałam niezłą fantazję! Pamiętam mój wielki płacz kiedy mama wyprała go i powiesiła za uszy na sznurku na balkonie: " Mamo jego to boli!!!" - krzyczałam. Dziś Czuminek jest nadal ze mną i siedzi sobie na parapecie a wraz z nim są inne misie. W 2007 roku pierwszy raz wzięłam udział w akcji Fundacji TVN nie jesteś sam - "Kup Misia temu, kogo kochasz i pomóż tym, którzy tego potrzebują". Misiaki cudowne, zdobyć je łatwo nie było ale udało mi się upolować 2 - aniołka i balerinę:) - to te dwie na samej górze.

W 2008 roku akcję przegapiłam, ale już w 2009 roku w naszej rodzinie pojawiło się sporo misiaków.
 Ja mam Fruzię, mojego brata dziewczyna dostała Zuzię i Fredzia, a Miecia powędrowała do mojej bratanicy:)
W 2010 roku łupem naszym padła Truskawka, która powędrowała w małe łapki w naszej rodzinie:)
Jak widać kolekcja jest niemała:)

Mam jeszcze misia zezulca, którego dostałam od męża na gwiazdkę ( naszą pierwszą gwiazdkę na naszym własnym mieszkaniu) - mało jest chłopak atrakcyjny, ale jak mój mąż powiedział: " Nie mogłem go tak tam zostawić, on siedział sam na półce i nikt go nie chciał kupić"

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich miłośników misiów i wszystkich ich posiadaczy!!!

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe