Bo chamstwa nie zniosę

21:06

Zdecydowanie popieram tą inicjatywę! Nie znoszę chamstwa zarówno w życiu codziennym jak i w internecie.

Co to oznacza? Mianowicie to, że kieruję się 5 następującymi zasadami:

1. Myślę, co piszę - wypowiadam się tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia.
2. Myślę, do KOGO piszę - traktuję innych jak ludzi, bo są ludźmi - nie obrażam, nie wyśmiewam i nie zdradzam ich tajemnic. Osoby publiczne są także ludźmi i zasługują na szacunek. Nie traktuję Internetu jako narzędzia do odwetu i załatwiania prywatnych porachunków.
3. Myślę, z kim rozmawiam - nie wdaję się w pyskówki, z tymi, którzy za pomocą chamstwa i wulgaryzmów próbują zamienić dyskusję w awanturę. Zgłaszam naruszenia zasad wypowiedzi, gdy się z nimi spotykam.
4. Myślę, jak pisać - dbam o polski język i poziom dyskusji. Staram się przestrzegać zasad ortografii i poprawności gramatycznej.


5. Myślę dwa razy - bo nic nie zostanie zapomniane. Bezkarność i anonimowość
w Internecie jest złudna. Pamiętam, że współtworzę świat, w którym żyję.

You Might Also Like

3 komentarze

 1. chyba każda z nas prowadzących bloga, popiera tę akcję. nie znoszę anonimowych komentarzy, oczywiście tych negatywnych, gdy ludziom brak cywilnej odwagi do wyrażenia swoich poglądów i opinii, a z reguły są to bardzo krzywdzące i bezpodstawne osądy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nie rozumiem argumentów " Po co Pani/Pan to piszę przecież to jest takie a takie" mam wtedy ochotę wykrzyczeć - "Nie odpowiada CI to nie czytaj!":)
  Oczywiście konstruktywna krytyka jest bardzo mile widziana, ale nie znoszę jak ktoś bez pardonu rzuca w internecie gromami tylko po to żeby wyładować złość!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie lubię kłamstwa i chamstwa zaraz ostro wnerwiam się pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe