Ja, patronka

16:29

Witajcie w Klubie!
Klubie Moja Mama i ja, który powstał z myślą o mamach i ich dzieciach.
Na stronie internetowej Klubu  zarejestrowane użytkowniczki mają możliwość zbierania punktów za swoją aktywność. Aktywność ta to np. zakup wody Mama i ja, wypełnianie ankiet, polecanie klubu znajomym mamom. 

Co miesiąc dla 100 osób z największą ilością punktów partnerzy akcji smyk.com oraz serwis empikfoto.pl przewidzieli nagrody w postaci zniżek do sklepu smyk.com i rabatów na fotobooki w empikfoto.Na stronie Klubu, znajdziecie dużo interesujących artykułów dotyczących zdrowia, urody, zabaw z dziećmi. Znajdziecie tam też porady dotyczące powrótu do pracy, dbania o powrót do formy po ciąży i porodzie.
Swoje miejsce tam najdą również panowie, którzy znajdą tam masę informacji dotyczących ojcostwa oraz pomocy mamom swoich maluchów.

Klub powstał z inicjatywy producenta wody Mama i ja. Jest to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil życia. Na pewno większość z mam miała okazje jej spróbować chociażby z tego powodu, że znajdowała się ona w jednym z pudełek rozdawanych mamom w szpitalu po porodzie.  

Dołącz do klubu Moja Mama i ja, zbieraj punkty i wygrywaj nagrody.

Serdecznie Was zapraszam i zachęcam.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Przydatny dla nas wpis bo wodę mama i ja pijamy :)!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe