Kadr 8/52
19:31
Ten tydzień przebiegał właściwie pod znakiem przygotowania do Twojego pójścia do żłobka. Dziś był ten dzień. Dziś był nasz mały egzamin z życia. Ty zdałaś go śpiewająco, mi poszło nieco gorzej :D

Do tego dnia przygotowywałam siebie i Ciebie od dawna. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie byłam na niego gotowa. Ty poradziłaś sobie wyśmienicie.
Dziś, dokładnie dziś był Twój pierwszy dzień adaptacji w żłobku. Dałaś mi buziaka, zrobiłaś "papa" i poszłaś z Panią do dzieci i do zabawek. Po dwóch godzinach nie zauważyłaś nawet, że mnie nie ma. Jestem z Ciebie dumna córko! Bardzo dumna :*
16 komentarze
Brawo Ala! :)
OdpowiedzUsuńbrawo! :)))
OdpowiedzUsuńgratki dla Ali:)
OdpowiedzUsuńBrawo!:)
OdpowiedzUsuń:) a Mama dalej się martwi? Z każdym dniem będzie coraz lepiej:) Trzymamy za Was kciuki!
OdpowiedzUsuńBo dzieci niejednokrotnie lepiej znoszą zmiany niż rodzice przewidywali:).
OdpowiedzUsuńbrawo Alu! zuch dziewczynka z Ciebie!
OdpowiedzUsuńBrawo Alu!
OdpowiedzUsuńWiedziałam, że tak będzie!
OdpowiedzUsuńPrzyznaj się, że tobie łezka poleciała ;)
Nie poleciała:) Zajęłam się kawą, którą zrobił mi Pan woźny i bułką:)
UsuńGratulacje, ale ciężko tak się rozstać
OdpowiedzUsuńBardzo ciężko:(
UsuńDuża dziewczynka, gratulacje
OdpowiedzUsuńPodziwiam odwagę i trzymam kciuki
OdpowiedzUsuńA to żadna odwaga:)
UsuńBrawo!!!! Ja wiedziałam że tak będzie :D I pamiętaj nie przejmować się chwilowymi kryzysami, nawet jeśli przyjdą to miną.
OdpowiedzUsuńDziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.
Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.