Nic do stracenia

18:02

Długo się zastanawiałam, nad tym czy w ogóle rozważać chęć wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Rozważyłam wszystkie za i przeciw. Zastanawiałam się po co mi to, co mi to da?
Otóż odpowiedź jest bardzo prosta: NIC

Doszłam więc do wniosku, że skoro nie mam nic do stracenie to czemu nie spróbować? Z wrodzonej ciekawości zgłosiłam nas do konkursu na Blog Roku 2013. Codziennie odwiedza nas przynajmniej kilkaset osób więc grono czytelników mamy i do tego grona apelujemy.

WYŚLIJCIE SMS NA NUMER A00662 NA NUMER 7122. Będzie nam bardzo miło.

Jednocześnie zapewniamy Was, że bez względu na wynik głosowania nic się nie zmieni. Nie będziemy bardziej lub mniej fajni (w zależności od oceny), nie przestaną przemarzać nam w domu ściany, nie zamieszkamy w tropikach ani nie staniemy się prekursorkami nowych trendów.
Nie zmienimy bloga na podróżniczy, nie sprawimy, że wiosna przyjdzie szybciej.

Jeśli zechcecie za to poświęcić 1,23 zł (dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne) wysyłając na nas głos obiecujemy dalej pokazywać nam nasze pasje, przyjaciół i spotkania. Będzie więcej wody i nurkowania (szykują się 2 ogólnopolskie imprezki nurkowe). Być może zmienimy szablon i będę bardziej systematyczna. Ala pójdzie do żłobka, ja do pracy i życie będzie toczyć się dalej:) Z Wami jako czytelnikami, bo bez względu na wynik blog będzie dalej funkcjonował.


To co? Telefony w dłoń: swój, męża/konkubenta/kochanka/chłopaka, siostry, brata czy dziecka i wysyłacie sms o treści A00662 na numer 7122.

To co? Zagłosujecie?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Trzymam kciuki za fajny wyniki :) Głosik oczywiście oddam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam a co? Pisanie bloga nie jest łatwe ,,,teraz to wiem....czasem nawet przykre to ez wiem....POWODZENIA
  PUSZECZKOWA MAMA http://puszeczkadoherbaty.blogspot.com/2014/02/kiedy-to.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki. Powodzenia. Wysłałam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe