W 7 bajek dookoła świata

20:58

Bajkowy projekt blogowy, którego pomysłodawczynią jest Kajko z bloga Projekt Człowiek rozpoczął się już jakiś czas temu. Czas nas ostatnio goni, dni coraz krótsze więc piszemy o tym troszkę na ostatnią chwilę.

Kajko wymyśliła byśmy zaczynając od 16.04 przez 6 tygodni, w każdą środę spotkały się wirtualnie, aby przeczytać bajki z wybranego kontynentu oraz pobawić się tematycznie.
Choć zdaję sobie sprawę, że Alą zabawa może być jeszcze dość trudna, to się nie poddaję. Mam parę pomysłów i nadzieję, że uda mi się je zrealizować:) Dla mnie to świetna okazja na poczytanie Ali nowych bajek i pobabrania się w farbach. Dodatkowo będę mogła pokazać jej mój atlas świata z dzieciństwa:)Harmonogram zabawy wygląda tak:
16. 04. Australia i Oceania
23. 04.  Azja
30. 04.  Afryka
07. 05. Europa
14. 05. Ameryka Północna
21. 05. Ameryka Południowa


Zapraszam Was do śledzenia tego projektu u mnie i innych dziewczyn, które przystąpiły do projektu. Być może znajdziecie tam inspiracje do nowych zabaw ze swoimi pociechami.

You Might Also Like

4 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe