Sama, wszystko sama

10:30

Rośnie nam mała Zosia - samosia. Wszystko chciałaby robić sama, a każdą naszą chęć pomocy kwituje donośnym "NIE". Ala bardzo długo nie używała tego słowa w ogóle, lecz wiedziałam że kiedyś nadejdzie ten dzień kiedy to owo nieszczęsne NIE zawita do jej słownika na dobre. Wiedziałam też, że kiedy to się stanie, nic już nie będzie takie samo:)

Dziś pokażę Wam filmik bardzo nieidealny, nakręcony telefonem jakieś 2 tygodnie temu. Wtedy to rozpierała mnie duma - córka nasza wspina się sama po schodach. Normalnie światła jupiterów i oklaski. Chwaliłam się wszystkim w rodzinie.Nie dość, że wlazła sama to jeszcze przyszła do domu na własnych nóżkach.

Dziś Ala osiągnęła high level. Dziś sama, na nogach własny weszła na 3 piętro pokonując 53 schody. Dokładnie 53 i ani jednego mniej ani więcej. Wiem to bo policzyłam je skrupulatnie. Oczywiście o ucieczkach i gonitwach po podwórku już wspominać nie będę :)

You Might Also Like

6 komentarze

 1. dzielna Zosia:)
  i dzielna mama, że liczyła tak skrupulatnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i od teraz wszystko trwa 10 razy dłużej :)
  duuużo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to taki etap heheh skąd ja to znam ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe