Co by było gdyby...

21:28

Co by było gdyby słonie umiały latać, tygrysy miały trzy łapy, pawiany tańczyły w balecie, pancerniki biegały z zawrotną prędkością a kury zakładały rodziny z lisami? Dziwne pytania prawda? Nic w nich dziwnego, nie takie pytania mogą zadać Wam dzieciaki.
Tym razem nie WY musicie na nie odpowiadać. Zrobią to za Was sami zainteresowani czyli wilk, płastuga, żuk gnojarz i wiele innych zwierzaków. Ich odpowiedzi nie raz Was zaskoczą!
Gdyby pawiany tańczyły w balecie Żuk Gnojarz chodziłby na każde przedstawienie. Ciekawa koncepcja. Trzymam go za słowo. Co Ty o tym sądzisz?

W książeczce znajdziecie miejsce na udzielenie odpowiedzi, rymowanki, kolorowanki, rebusy i łamigłówki. Będziecie mogli uzupełnić drzewo genealogiczne Kurczylisów, podszkolić nieco dodawanie i odejmowanie oraz spostrzegawczość.
Muszę się Wam przyznać, że jestem wielką zwolenniczką książeczek aktywizujących dzieciaki. Tutaj robi się to na każdym kroku. Taka jest jej koncepcja.
Już od pierwszej kartki gdzie widnieje miejsce na podpisanie książeczki zaczyna się przygoda z nietypowymi pytaniami. Tutaj żadna odpowiedz nie jest dziwna. Przy tej książce nie sposób nie ruszyć wyobraźnią.

Zaskakujące pytania i miejsce na jeszcze bardziej zaskakujące odpowiedzi. Rusz wyobraźnią, pobaw się skojarzeniami, licz, rysuj, porównuj, dobieraj, przebieraj. Do tego chcą zmusić nas autorzy książeczek.
Jeśli masz poczucie humory, ogromną wyobraźnie i uwielbiasz bawić się ze swoim dzieckiem to te książeczki są dla Ciebie. Dobra zabawa gwarantowana!

Jedyne co to mogłyby być grubsze. Z pięć albo dziesięć razy.

Wydawnictwo Muza
Co by było gdyby...
Autorzy: Przemek Wechterowicz i Dorota Wątkowska

You Might Also Like

2 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe