Kadr 34/52, 35/52, 36/52

22:14

Dziś mamy 3w1. Przez wyjazd i ogólne zawirowania i przygody zrobiło nam się lekkie opóźnienie. To nic. Już je nadrabiam. Dziś będą trzy kadry, a od jutra obiecuję Wam słońce i piękne widoki Chorwacji.

34/52
Pierwszy raz promem płynęłaś i nic się nie bałaś. W przeciwieństwie do mamy, która początkowo miała zachwiania równowagi.
Ciebie nic nie obeszło nawet to, że matka przeżywała zawał serca za każdym razem gdy podchodziłaś do barierki by popatrzeć na fale. Biegałaś po całym promie w poszukiwaniu przygód. Taka z Ciebie córeczko, podróżniczka i dzielna dziewczynka.

35/52
Plażing, smażing i jedzenie granatów. Tak w skrócie można opisać końcówkę 34 i 35 tydzień tego roku. Było też morze, skały i kamienie. Masę kamieni :) Kamienista plaża była dla Ciebie rajem, choć początkowo czułaś się na niej bardzo niepewnie. Szybko jednak ogarnęłaś jak się po niej poruszać i kamienie stały się dla Ciebie głównym źródłem zabawy.

36/52
 Ostatni tydzień zaczął się dla nas niefortunnie.Wszystko zaczęło się w Austrii. Na Tobie, córeczko nie zrobiło to wrażenia. Biegałaś między nowiuśkimi, wypucowanymi samochodami marki Ford i Volvo uśmiechając się do wszystkich pracowników, umilając im dzień. Twój śmiech roznosił się po salonie burząc panującą tam grobową ciszę. Miałaś też kącik zabaw na wyłączność i dostawy korzennych ciastek od samego właściciela. Taka to pożyje.You Might Also Like

6 komentarze

 1. ale rośnie panienka:)))) pozdrawiam puszeczka do herbaty....ps. a włoski jakie juz długie, u nas jakoś wolniej rosną

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! Widać, że działo się dużo i szybko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko to może nie, ale na pewno miałyśmy bardzo dużo czasu dla siebie wzajemnie :)

   Usuń
 3. Czekam na zdjęcia z Chorwacji, na pewno będą zapierać dech, z taką modelką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ala jaka już duża, mam nadzieję, że poznamy osobiście na WOW ;)
  P.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe