Kadr 38/52

21:26

Niespełna dwu letnie dziecko to nie lada wyzwanie ale i ogromna radość. Ala dostarcza nam wszystkich uczuć po równo. Tych złych, gdy doprowadza mnie do szału i tych najpiękniejszych. Zbyt szybko się rozwija ta nasza córeczka.
Komunikacja z Tobą córeczko jest już coraz bardziej sensowna. Dogadać się można. Zadziwia mnie jednak bardziej to jaka Ty jesteś rozumna.
Nawet Pani w żłobku zwróciła mi na to uwagę słowami: "To niesamowite jak ona dużo rozumie, wykonuje to o co się ją prosi i wie co się do niej mówi". To miód na nasze serca, bo znaczy to, że sposób w jaki żyjemy we trójkę i to jaką obraliśmy drogę w rodzicielstwie póki co się sprawdza.
Dajemy Ci maksimum swobody, przy minimalnej pomocy. I wszyscy cieszymy się tą wolnością.
Dziś przy kąpieli spostrzegłam jak ładnie sama sobie myjesz brzuszek, nogi i nawet paluszki. Części ciała nie są już dla Ciebie kłopotem. Wiesz nawet gdzie masz łokieć. Później też nie było gorzej. Doskonale widziałaś, że żeby się ubrać to dwie rączki trzeba przełożyć przez 2 rękawki, a na pupę spodnie włożyć. Potem już tylko "papa" buziaki i spać.

W ogóle taka małą mądrala z Ciebie rośnie córeczko:)

You Might Also Like

7 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe