Kadr 45/52 i 46/52

20:22

Czterdziesty szósty kadr roku 2014 przypomina mi jak niewiele już go zostało. Ledwie zaczęliśmy tą swoją przygodę z kadrami a za sześć tygodni, dokładnie 31 grudnia, opublikuję ostatni w tym roku kadr. 
Wiele koleżanek blogerek podjęło się projektu 52 kadry w 2014 roku. Z zaciekawieniem je obserwowała i patrzyłam się wykruszają się z projektu. Tym bardziej jestem dumna, że wytrwałam.

Kadr 45/52


To pewne jak 2x2, że nie narzekasz na brak apetytu. Nie lubisz co prawda czekolady ale domowe ciastka i ciasta bardzo lubisz. Cieszy mnie to ogromnie, że z każdym kęsem powtarzasz do mnie: "Mamooo picha, picha!" Serce mi rośnie!

Kadr 46/52
Bardzo cenisz sobie wyzaczony wieczorem czas na oglądanie bajek. Nie marnujesz ani chwili. Codziennie musi być porcja Pepy, Dory i Myszki Miki. W pełnym skupieniu wpatrujesz się w małym ekran maminego tabletu i pokrzykujesz radośnie. Tak, wiem że czasem siedzisz za blisko, ale Twoja ekscytacja zawsze bierze górę.

Resztę kadrów z projektu 52 tygodnie w roku 2014 zobaczycie TUTAJ

You Might Also Like

5 komentarze

  1. Z tym kąskiem w łapce to prawie jakbym swoje dziecko widziała...

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest poprostu cudowna :) Gratuluje wytrwania w projekcie, bo to super pamiątka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Również gratuluję wytrwania w projekcie ;) kadry jak zwykle świetne;) mała nie za blisko tego tabletu?;p choć wygląda słodko ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe