Kadr 47/52 i 48/52

21:24

Weszły mi w krew te podwójne kadry. Nic nie poradzę na to, że tydzień tak szybko ucieka, i nim zdążymy się obejrzeć a już kolejny kadr na bloga powinnam wstawiać. Ostatnio wszystko dzieje się jakoś tak bardziej i intensywniej. To dobry znak dla mnie.

47/52
To był tydzień wypełniony dobra muzyką i tańcami. Tańczyłyśmy codziennie. Z gramofonu wydobyły się radosne piosnki z płyty Smerfy, śpiewał nam Phil Collins, Sting solo i z The Police, Tina Turner, YES i Genesis.

Ty nie przestawałaś tańczyć i nie chciałaś robić tego sama. Podzielasz rodziców upodobania muzyczne. Chwali Ci się to.

48/52
Ten tydzień stał u nas pod znakiem porządków. Powoli przygotowujemy się do świąt, co u nas wiąże się z gruntownym sprzątaniem naszych zasobów. Porządkom przysłużył się też fakt, że część rzeczy oddaliśmy do paczki w ramach Szlachetnej Paczki.
W tych porządkach Ala znalazła nieco zapomniane ostatnio przeze mnie pokłady ukochanych moich gier planszowy i karcianych. Również takich chomikowanych dla niej na czasy gdy będzie starsza. Nie uchowałam. Gry zostały odnalezione i od razu przetestowane.
W najbliższym czasie spodziewajcie się na blogu nowego działu :)

Pozostałe kadry Ali z 2014 roku możecie obejrzeć TUTAJ

You Might Also Like

4 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe