Moc Zwierzaków Pocieszaków

19:40

Podobno blogerki to banda zadufanych w sobie, wrednych bab. Podobno, bo szczerze powiedziawszy ja nie znam takiej ani jednej. Takie też nie są na pewno autorki książki Zwierzaki Pocieszaki.
Zwierzaki Pocieszaki powstały z potrzeby serca blogerek, które wykazały się niezwykłą wrażliwością i z ogromną pasją stworzyły tą książeczkę by pomóc Fundacji "Kawałek Nieba" z Rumii.


Książka tato dziesięć rymowanych wierszyków o sympatycznych zwierzakach. Każdy wiersz to historia z jednego z nich, np. Liska Hipiska czy Kotka Kłoptka, która zwieńczona jest morałem. Historia każdego zwierzaka to dzieło jednej blogerki. Dodatkowo każdy wiersz został zilustrowany przez Annę Laurman lub Joannę Kanię.
Celem, jaki przyświecał blogerkom tworzącym akcję, od samego początku była pomoc potrzebującym. Wybór fundacji był niezwykle trudny, ostatecznie zdecydowano, że wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto  Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” z Rumi, która opiekuje się chorymi, niepełnosprawnymi i cierpiącymi z powodu biedy dziećmi z całego kraju. Każda sprzedana książka to cegiełka na rzecz Fundacji ( koszt to minimum 29,99 zł).

Ala ma już swoją pocieszakową książkę, która zamieszkała na pokaźnej wieży w naszym mieście książek, a Ty?

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Przymierzałam się już kilka razy do jej kupna i chyba się skusze w przyszłym miesiącu. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe