Pod lodem

20:28

 To miał być wyjazd dla mnie, dla nas. Taki by na chwilę odciąć się od codzienności, smutku i tego co na nas spadło tak niespodziewanie. Miałam odpocząć, nie myśleć, zapomnieć. I choć nie miałam możliwości schowania się pod tym grubym lodem, to inni nie próżnowali.

Już tyle lat obracamy się z mężem wśród nurkowej braci, a mnie wciąż zadziwia energia tam panująca. Ciągle się łapie na tym, że nikt tam nie patrzy na mnie jak na młodą. Nie znajdziesz tam konwenansów, pańciowania i niepotrzebnego napięcia.
Mój mąż

I choć minęło już sporo czasu od naszego weekendowego wyjazdu na Kulkę to jakoś tak ciągle mam te obrazy w pamięci. Muszę po prostu przyznać, że było mi tam dobrze.
Lubię takie spontaniczne akcje, których ani w naszym nurkowym klubie ani wśród całej nurkowej braci nie brakuje. Wystarczy jeden telefon, szybka decyzja i spakowana rodzina już jedzie szosą na Szczytno.

Chłopaki i dziewczyny ponurali podlodowo, czego sama osobiście im zazdroszczę. Nigdy nie miałam okazji zrobić podlodowego kursu i aż mnie korci by tej zimy go zrealizować. Kto wie... )


Oczywista była też wieczorna integracja, która tym razem nie odbywała się na cieplusiej kanapie, a w bani pod gołym niebem. Było ciepło, wesoło, mokro i śnieżnie :P

Ekipo, kiedy powtórka? :)

You Might Also Like

9 komentarze

 1. No, no, no :) ale macie fajne hobby

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! podziwiam :) ja wolę ciepełko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brr, aż mi się zimno zrobiło, gdy obejrzałam zdjęcia :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście ciekawe hobby. Byłam świadkiem kiedyś kąpieli morsów i było to naprawdę ciekawe doświadczenie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Morsy też fajnie mają. Sama zastanawiam się nad zaczęciem morsowania w przyszłym roku :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe