Jaka mama, taka córka

20:14

W naszym przypadku to stwierdzenie sprawdza się w 100% i to już kolejne pokolenie. Między nami wielka miłość, wielkie wsparcie a czasem tez wielkie kłótnie. U nas wszystko jest w rozmiarze XL, jak we włoskiej rodzinie.Droga Mamusiu,

Wiesz, jak bardzo Cię kocham. Szukam wciąż nowych sposobów by móc Ci to powiedzieć i by nie brzmiało to banalnie. Dzięki Tobie jestem jaka jestem. Ty nauczyłaś mnie walczyć o to co dla mnie ważne. Dzięki Tobie wiem jak być dobrą przyjaciółką i mamą. Kocham Cię, to za mało.


Droga córeczko,

Dzięki Tobie moje życie nabrało innego znaczenia. Nigdy nie spodziewałam się tego, że taki mały człowiek może w jednej minucie wkurzyć tak bardzo i uspokoić. Dzięki Tobie chce mi się rano wstawać z łóżka. Dla Ciebie wciąż walczę z moimi demonami. Nigdy w Ciebie nie zwątpie, to mogę Ci obiecać. By być jeszcze lepszą mamą dla Ciebie, bo Ty po latach wstawisz mi świadectwo. Jesteś całym moim życiem.

Na temat tych dwóch fantastycznych kobiet: mojej Mamy i mojej córki, mogłabym napisać elaboraty. Nie wyobrażam sobie życia, w którym ich nie ma.


Dziś wszystkim mamom, życzę wspaniałych rodzinnych chwili i nigdy nie wątpcie w swoje dzieci.

You Might Also Like

3 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe