Czas start

14:44

To już tradycja, że końcówka kwietnia jest równoznaczna z oficjalnym rozpoczęciem sezonu nurkowego z AKP Skorpena. Oficjalnym, bo dla wielu nurków sezon trwa cały rok. W tym czasie większość nurków rozpoczyna znacznie intensywniejszy czas nurkowy niż zimą. Cieplejsze dni i bardziej przejrzysta woda przyciągają ich jak magnes. Jak co roku pojawiła się tam tez nasza rodzina. 

W tym roku impreza podzielona była na dwie lokalizacje. Najpierw był nurek nad jeziorem Wuksniki. Muszę przyznać, że mam do niego szczególny sentyment. Tutaj stawiałam swoje pierwsze kroki pod wodą jeszcze na kursie i bardzo lubię tam wracać. Dużo nurków je lubi ze względu na stosunkowo dobrą przejrzystość wody no i dużą głębokość ( podobno maksymalna głębokość to 68m).


Kolejnym miejscem nurkowym była baza Narie Scuba Club nad jeziorem Narie. Tam już zabawiliśmy na dłużej. Było nurkowanie, integracja i nocleg rzecz jasna. Nie znałam tego miejsca wcześniej, a trzeba przyznać, że wygląda całkiem przyjemnie. Alicja nie mogła się nudzić. Przyjechało sporo rodzin z dziećmi dzięki czemu nie musieliśmy się martwić o zapewnienie rozrywek naszej małej towarzyszce podróży.

Nie obyło się też bez małych przygód. Ala standardowo już musiała wejść do jeziora. Nasze nadjeziorne przebieranki stały się już tradycją.
Uprzedzając Wasze pytania napiszę, że ja oczywiście nie nurkowałam :)


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Tradycja jak najbardziej warta kultywowania. Ależ Ala urosła!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajowe doświadczenia :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Rany, a ja nie byłam pod wodą od października!! Chyba pora to zmienić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga ja nie byłam od września i się nie zapowiada raczej:( No chyba, że next wrzesień :) Może w końcu zrobimy wspólnego nurka?

   Usuń
 4. Podziwiam Waszą pasję! :) Ja wody bardzo się boję i chyba już nigdy nie nauczę się pływać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wychodzę z założenia, że swoje leki trzeba próbować przezwyciężać :) Także może spróbuj po prostu?

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe