By wspierać rodziny 3+

10:47

Po raz kolejny mamy okazję przedstawić Wam najnowszy program wsparcia dla rodzin zorganizowany przez markę Pharmaceris Emotopic. Jak zapewne wiecie marka ta wspiera budowanie rodzicielstwa bliskości już w pierwszym kontakcie rodzica z maleństwem poprzez budowanie w szpitalach Emostref.


Najnowsza akcja "Wspieramy 3+" będącej częścią tego programu ma na celu wsparcie rodzin, które miały okazję cieszyć się przynajmniej potrójnym szczęściem w wyniku jednego porodu.
Wiemy, jak trudna i wymagająca jest opieka nad jednym noworodkiem, zwłaszcza wtedy, kiedy jest o wcześniakiem. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, kiedy na świat przychodzi nie jedno maleństwo, ale nawet trójka, czwórka lub...piątka!
Wraz z ogromem miłości i szczęścia jaka pojawia się wraz z przyjściem na świat przynajmniej trójki dzieci, pojawia się potrójna ilość trosk, zmartwień i problemów, bardzo często finansowych. Rodzice martwią się jak poradzą sobie z potrójną wyprawką dla maluszków. Dlatego by wspomóc rodziców w tych pierwszych chwilach i wesprzeć ich na początku rodzicielskiej ścieżki w ramach akcji "Wspieramy 3+" marka Pharmaceris Emotopic postanowiła przekazać zapas kosmetyków tym rodzinom, w których urodziło się troje lub więcej dzieci w czasie jednego porodu.

Wystarczy, że wejdą oni na stronę "Akcja wspieramy 3+" na stronie www.emostrefa.pl i wypełnią formularz zgłoszeniowy.
Jeśli znacie takie rodziny koniecznie udostępnijcie ten post i zajrzyjcie na naszą stronę na facebook'u


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Super sprawa! Takie rzeczy powinno się upowszechniać, bo niewiele ludzi o tym wie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe