Jak wysoki może być domek na drzewie?

15:17

Domek na drzewie, kto z nas nie marzył o takim w dzieciństwie? Ja marzyłam. Marzyłam o pięknym domku, do którego wchodziłoby się po drabinie. Miał być nieduży ale przestronny. Miał być skarbnica moich skarbów i sekretów. Kiedyś nawet zaczęłam budować jeden wraz z przyjaciółką. Ehhhh to były czasy.
Malutki domek na drzewie to szczyt marzeń wielu dzieci, a co powiecie na 2, 3, 15-piętrowy? To istne szaleństwo, ale nie Andy'ego i Terry'ego. Oni mieszkają w 52-piętrowym domku na drzewie (był 39-piętrowy ale go rozbudowali).

Andy Griffiths mieszka wraz ze swoim kolegą Terrym w pięćdziesięciodwupiętrowym domku na drzewie. Wymyśla tam swoje książki pełne zabawnych historii, która na pewno Cię pochłonie do reszty. Terry Denton również mieszka w pięćdziesięciodwupiętrowym domku na drzewie i razem z Andym piszę te książki. W zasadzie to Andy je pisze a Terry rysuje do niech rysunki. To niesamowity duet.

Jak to się stało, że dwójka chłopców zamieszkała w tak wysokim domku na drzewie? Kiedyś ich domek nie był pięćdziesięciodwupiętrowy. Miał "zaledwie" trzydzieścidziewięć pięter, ale chłopcy go rozbudowali. Dodali Przebraniomat 500 oraz salę do rozbijania arbuzów. Jest też nowo wybudowane piętro do żonglowania piłami łańcuchowymi i tor wyścigowy dla koni na biegunach. Jest tam wiele niesamowitych miejsc i sprzętów. Jeśli chcesz je poznać i zobaczyć jak wyglądają koniecznie weź tą książkę do ręki i przeczytaj ją.


Wydawnictwo pisze o niej:
Czwarty  tom najśmieszniejszej serii od czasów "Dziennika cwaniaczka"!
Andy i Terry mieszkają w pięćdziesięciodwupiętrowym domku na drzewie (mieli trzydziestodziewięciopiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: maszynę do robienia fal, grę w węże i drabiny z prawdziwymi wężami i drabinami, marchewkostrzelną wyrzutnię rakietową, Przebraniomat 5000, pizzerię Zosia Samosia, a nawet Ślimaczą Akademię Wojowników Ninja!
No, na co czekacie? Właźcie!

Ja serdecznie polecam Wam tą pełną humoru, zabawnych sytuacji i pięknych ilustracji książkę, zdecydowanie nie dla małych dzieci.


52-piętrowy domek na drzewie

autor: Andy Griffiths
forma wydania: książka papierowa
oprawa: miękka
ilustrator: Terry Dentonrok wydania: 2017
liczba stron: 336
przedział wiekowy: 6-10

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe