W poszukiwaniu niebieskiej marchewki

11:10

Dziś chcę zaprosić Was do niezwykłego świata szalonego Króliczka i jego króliczego plemienia. Na kartach tej książki spotkacie wiele ciekawych postaci, troszkę historii, odrobinę magii, wiadro wyobraźni i całe mnóstwo szczegółów. Ta książka to gradka dla małych i dużych miłośników poszukiwań. Zapraszam Was do świata Króliczka.Króliki zupełnie oszalały na punkcie mitycznej Niebieskiej Marchewki! Muszą ją odnaleźć, chociaż zaginęła bardzo dawno temu. Historia Niebieskiej Marchewki sięga ponurych czasów prehistorycznych.


Książka do kupienia TUTAJ

Książka ta to niesamowita historia, w której główną role gra plemię królików. Ze strony na stronę królicza nora zmienia się prehistorycznej nory w egipską piramidę,w rzymski amfiteatr, warowny zamek czy wnętrze saloonu rodem z dzikiego zachodu. Wraz z rozwojem opowieści mali i duzi czytelnicy podróżują między epokami i prowadzą śledztwo, pomagając bohaterom znaleźć zaginiony skarb w postaci niebieskiej marchewki, na której punkcie oszalały króliki.

Książka ta o pokaźnych rozmiarach zbliżonych do formatu a3 ma twardą oprawę a w środku papierowe karty. Papier na którym wydrukowano książkę jest lekko śliski dzięki czemu można do woli macać i przewracać karty. Autorem całej książki i ilustracji jest Sebastien Telleschi, francuski grafik i ilustrator. Jego piękne ilustracje okraszone są zabawnymi, krótkimi tekstami, które wprowadzają nas w każdą z epok. Na końcu książki poznamy wszystkich wyjątkowych członków tego niezwykłego plemienia.

To książka stworzona dla małych poszukiwaczy przedmiotów, przygód i niesamowitych historii. Dobra zabawa gwarantowana.

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe