Opowiem Ci mamo o pociągach

11:24

Statki, samoloty, narzędzia, pojazdy. Przyszedł w końcu czas i na pociągi w tej wspaniałej serii wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia. My z Alą nie miałyśmy jeszcze przyjemności podróżowania tym środkiem lokomocji ale ekscytacja przy kolejnych kartach książki sięgała zenitu. Wiem, że gdy już przyjdzie moment na pierwszą wyprawę pociągiem Ala będzie niesamowicie zadowolona.Wszystko to dzięki parowozowi Ryśkowi, który w sposób piękny i naturalnie wspaniały zabiera nasze dzieci w podróż koleją. Dzieciaki poznają pociągi od tych daaaawnych po przegląd najnowocześniejszych i najszybszych maszyn świata.
Opowiem ci, mamo, co robią pociągi


Opowiem ci, mamo, co robią pociągi

Marcin Brykczyński i

Artur Nowicki
forma wydania: książka papierowa
oprawa: twarda
ilustrator:Artur Nowicki
 
Najnowsza pozycja w popularnej serii "Opowiem ci, mamo", narysowana z humorem przez Artura Nowickiego, tym razem pozwoli dzieciom wybrać się w podróż koleją i poznać bogaty świat najróżniejszych pociągów. Najmłodszych czytelników czeka wiele atrakcji. Razem z głównym bohaterem – parowozem tendrzakiem Rysiem – odwiedzimy muzeum lokomotyw, parowozownię i najciekawsze dworce kolejowe, poznamy dziwne pojazdy szynowe oraz mapy szlaków kolejowych, a także przejedziemy się koleją górską i odpoczniemy na bocznicy.

"Opowiem ci, mamo, co robią pociągi" to znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Książka ćwiczy spostrzegawczość, ilustracje wzbogacają rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego, a sztywne kartki przetrwają wielokrotne przeglądanie.

Jeśli Wasze dzieci, tak jak Ala nie miały okazji śmignąć kolejką lub pociągiem zabierzcie je w podróż z tą książką. Sukces murowany!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Ooooooo mam tą książkę :D moje dziecko bardzo ja lubi :) raz nawet do przedszkola się z nią wybrał :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe