Figiel i Psikus

13:42


"Figiel i Psikus. Burzliwe życie chochlików" to najnowsza książka wspaniałego duetu, który stworzył książki o Panu Kuleczce - Wojciecha Widłaka i Elżbiety Wasiuczyńskiej. I niech mnie gęś kopnie jeśli tych dwóch chochlików nie spotkamy również w popularnym już za moich czasów dzieciństwa, Świerszczyku.
Figiel i Psiukus to dwa chochliki leśne, które kochają figle i psikusy. I w sumie dużo więcej napisać Wam nie mogę bo zdradzałabym szczegóły książki a przecież nie mogę :)
Przyjaźń chochlika Figla i chochlika Psikusa zaczęła się dawno temu. Gdy Figiel tłukł się po domu i próbował wymyślić jakiś nowy figiel, ktoś zastukał do drzwi. Od dawna mu figle nie wychodziły i już nie miał pomysłów na nowe. I jakby jeszcze tego mało było w drzwiach stanał jakiś nieznajomy chochlik. Od słowa do słowa, zegara z kukułką, soli po kawałek ciasta chochlikom udały się i figle i psikus. to był początek pięknej przyjaźni."Figiel i Psikus. Burzliwe życie chochlików" to 5 zabawnych opowiadań o sile przyjaźni, uśmiechu, śmiechu i oczywiście figlach i psikusach :)

Koniecznie zajrzyjcie do tej pięknie wydanej książki bo podobno ma być ich więcej :) J anie mogę się doczekać

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe