Puzzle z ilustracjami z książek

14:08

Moi drodzy!

Mam dla Was dzisiaj nie lada gratkę. Ukochane przez nas Wydawnictwo Nasza Księgarnia wraz z ilustratorami tworzącymi ich książki postanowili wydać przepiękną kolekcję puzzli dla dzieci.

Zobaczcie co już dzisiaj chcę Wam pokazać. Jestem przekonana, że pokochacie te puzzle tak samo jak ja i moje dzieci.
Kraina Czarów Maciej Szymanowicz

Jako może wyglądać kraina czarów? Maciej Szymanowicz pokazał nam swoją wizje tej niesamowitej krainy w książce "Rok w krainie czarów", której recenzje możecie przeczytać na naszym blogu.
Tym razem pokazał nam jednak całkowicie inną ilustrację. Czy znajdziemy tam Śpiącą Królewnę lub Czerwonego Kapturka? Przekonajcie się sami układając te piękne puzzle.

Piękna ilustracja autorstwa Macieja Szymanowicza, podzielona została na 54 duże elementy. Po ich ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach:  47 x 33 cm.


Leśna Kraina Emilia Dziubak

Jak wygląda leśna kraina? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto śpi na drzewie a kto w swojej gawrze? Kto się z kim lubi, kto kogo unika? Układając te piękne puzzle poznacie mieszkańców lasu i ich zwyczaje. Będzie dopełnieniem dla książki "Rok w lesie", którą dzieci wprost uwielbiają.

Piękna ilustracja autorstwa Emilii Dziubak, znanej małym czytelnikom między innymi z książek "Rok w lesie", podzielona została na 54 duże elementy. Po ich ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach:  47 x 33 cm. 
 
 

 

Puzzle są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat i warto dodać, że zostały wyprodukowane w Polsce z najlepszych materiałów.

Moje dziewczyny gwarantują wspaniałą zabawę.

Zajrzyjcie również do posta o puzzlach z Puciem - będą świetnym prezentem na Dzień Dziecka.

https://www.rodzinkazinnegoswiata.pl/2019/10/pucio-i-jego-puzzle.htmlYou Might Also Like

2 komentarze

  1. Bardzo lubimy układać puzzle. Teraz można kupić puzzle już od 18 miesiąca. My układamy coraz trudniejsze i świetnie się przy tym bawimy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Puzzle dla dzieci to świetny pomysł na zabawę i kreatywne spędzenie czasu! Edukacja przez zabawę to super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentowania. Jeśli podoba CI się ten tekst udostępnij go na swoich portalach społecznościowych.


Proszę o przemyślane dobieranie słownictwa i podpisywanie się pod komentarzem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Durszlak.pl
zBLOGowani.pl

Obserwatorzy

Odwiedź na na Instagramie

Subscribe